Chippin Kampanyası

Chippin uygulamasına girerek kodunuzu alabilir ve yaptıracağınız Trafik ve Kasko Sigortalarında 80 TL tutarında Opet Yakıt Puan kazanabilirsiniz.


ALOKASKO.COM'DAN TRAFİK VE KASKO SİGORTASI AL, 80 TL OPET YAKIT PUAN KAZAN

Kampanya 01 Aralık 2020 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Chippin uygulamasındaki kampanyada yer alan "Kod Al" butonuna tıklayarak alınan kişiye özel kod ile www.alokasko.com adresinden yapılan Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemelerinde geçerlidir.

Yapılan Trafik Sigortası ödemelerinden sonra 30 TL, Kasko Sigortası ödemelerinden sonra ise 50 TL Opet Yakıt Puan kazanılacak; iki sigortanın alımında toplamda 80 TL Opet Yakıt Puan kazanılacaktır.

Kampanyaya katılmak için Trafik Sigortası veya Kasko Poliçesi satın alma adımında kampanya
katılımının seçilmesi gereklidir. Sonradan katılım sağlanamamaktadır.

Opet Yakıp Puan kazanılabilmesi için alınan kodun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir.

Kampanyadan alına hediye puanlar 150 gün içinden sigortanın iptal edilmesi durumunda
karttan iade alınacaktır.

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan yakıt puanlar Opet ve ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında daha sonraki akaryakıt ya da otogaz alımlarında harcanabilecek şekilde ödeme yapılan cep telefonuna ödeme yapıldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde yüklenecektir.

Kullanıcılar puanlarını Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve gelen puan harcatma şifresini Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarındaki market görevlisine iletmelidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Yakıt puanlar Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.

800 TL ve üzeri poliçelerde geçerlidir. Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.


Chippin ve alokasko kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 31.12.2021
  0552 505 34 00