Biz Kimiz?

ALOKASKO SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ;


Bkm Finansal Danışmanlık A.Ş iştirakı olan ve  www.724hasar.com , www.cabukgel.com , www.orbisevents.com ve www.alokasko.com  ile başlayan maceramızın ilk adımları 2007 yılında, Emeklilik ve Hayat sigortalarının satışı ile başlamış olup ilerleyen süreçte girişimci ruha sahip, sigorta, dijital pazarlama ve bilgi teknolojileri konusunda profesyonellerden oluşan bir ekibin bir araya gelmesiyle Türkiye’de ve Avrupa’da önde gelen sigorta şirketlerinin alternatif ürünleri ile sigorta pazarında kendisini kabul ettirmiş bir kuruluştur.

Alokasko.com Online ve Telefon Üzerinden Sigorta Satışı Alanında Türkiye’nin En Geniş Platformlarından olup  Sigorta Fiyatlarını Karşılaştırma yapan şirketlerden biridir.

Neden Alokasko.com?


 Kurumsal ve bireysel müşterilerimiz 7/24 online teklif alıp poliçesini en uygun fiyatlara kendisi ya da müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla satın alabilir.

•  Müşterilerimize karşılaştırmalı ve en iyi ürünü en iyi fiyata sunabilmek için geniş bir ekip çalışıyor.
•  Sunduğumuz 7/24 kesintisiz hizmet sayesinde müşterilerimize hasar anında dahi ulaşarak hasarın giderilmesi için en hızlı hizmeti sunuyor.

Başta trafik, kasko sağlık ve nakliyat sigortası branşlarında olmak üzere müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri sunarken, 20'den fazla igorta şirketinin çözüm ve tekliflerini, karşılaştırmalı olarak sağlıyoruz. 

BKM Finansal Danışmanlık A.Ş. Hakkında


Alokasko.com  BKM’nin ilk markalarından birisi olup bünyesinde bulunan internet tabanlı şirketlerine her gün binlerce müşteri ziyareti gerçekleşmektedir.

                      

  0552 505 34 00